Gizlilik Sözleşmesi

Bu gizlilik ilkeleri Panda Medya Bilgi Teknolojileri ve danışmanlık tic.ltd.şti. tarafından, Panda Medya’nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Sözleşme Maddelerini içeren bir dokümandır bu doküman Pandamedya.com.tr web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

Açıklama kısmına yazılan alan adı ve satın alınan yazılım&tasarım ve Alanadı/Hosting konuları için geçerlidir.

Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir.

Bu forumdaki iletişim bilgileri vs. sadece panda medya müşteri ile irtibata geçebilmesi adına istenmekte olup aynı zamanda fatura bilgilerine eklenmektedir.
Müşterilerimiz dilediği zaman üyelik bilgilerinin tamamını sildirebilir.

Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.pandamedya.com.tr adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Güvenlik
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde 3D Ödeme sistemine sahip aynı zamanda 256 bit şifreleme sistemi sayesinde gizli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.
2- Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

3-Sitemiz dünya standardı olan Linux tabanlı işletim sistemleri ile çalışmaktadır. Bilinen en son güncellemeler yüklenmiş ve güvenlik koşulları sürekli takip edilmektedir.

Düzeltme / Yenileme
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

PANDAMEDYA.COM.TR
Panda Medya Bilgi Teknolojileri ve danışmanlık tic.ltd.şti.

Adres ve Telefon Bilgilerimiz ;

Adres : M.Nesih Özmen Mh. Fatih Cd. Çam Sk. No:15 Kat: 3 Güngören/İstanbul
Telefon : 0850 477 75 20

E-Posta Adreslerimiz;

Bilgi Almak İçin : info@pandamedya.com.tr


Teklif Al