10/10 Kalite Puanı ile

Anında İlk Sıra ve Düşük Maliyetli Çevrimiçi Reklamcılık

Google Ads

Google Ads

İnternet üzerinden yeni müşterilere ulaşmak isteyenler için Google Ads aracılığı ile reklam yayınlamak, en uygun çözümler arasında yer alıyor. İşine yatırım yapmak ve işini kısa sürede büyütmek isteyenler için en doğru adres olan Panda Medya, sunduğu hizmetleri ile daima ön planda olmanıza yardımcı oluyor.

Google Ads Bizimle Çalışmanın Avantajlarından Yararlanın

İnternetin kullanım oranının artmasına paralel olarak online reklamcılık sektörü de gelişmiştir. Geleneksel reklam kanallarını geride bırakan çevrimiçi reklamcılık yüksek seviyelerde olan ilerlemeleri ile dikkat çekiyor.

İnternet reklamcılığının farklı yolları vardır. Bunlardan biri olan Google adwords reklamcılığı, en çok tercih edilen yöntemlerin başında geliyor. Bu yöntem ile internet üzerinden arama yapan ya da Google iştiraki sitelerde gezmekte olan kullanıcılara optimize edilen reklamlar gösterilmektedir.

Hazırlanan reklamlar doğru hedef kitleye ve alanlara, en uygun zamanda sunulur ise daha az bir maliyet ile etkileyici reklamlar yayınlanır. Panel üzerinden yönetilebilen Google adwords reklamları, maliyet yönetimi ile beraber etkili bir raporlama sunar. Panda Medya Google adwords danışmanlık hizmetlerimiz ile markalarınız için etkili reklamlar oluşturarak, müşteri başına maliyetlerinizin azalmasını sağlıyoruz.

Ürün ya da hizmetlerinizi detaylı ve doğru bir şekilde açıklayan ve kullanıcılarınızı etkileyecek reklamlar oluşturan firmamız, hazır olan potansiyel müşterilerinize daha hızlı ve kolay erişmenize yardımcı olur.

Etkili hedefleme yöntemleri sunan Google adwords reklamları, performansınızı sürekli olarak ölçmenizi sağlar. Esnek olduğu kadar hızlı bir yapı da sunan bu sistem sayesinde kampanyalarınızı yönetebilecek etkili bir panel elde edersiniz.

İyi ve etkili bir şekilde reklam hazırlayan deneyimli ekibimiz, kısa sürede etkili geri dönüşler almanıza olanak tanır. Tıklanma oranı yüksek bir trafik, nitelikli satışlar, geniş görünürlük ve marka bilinirliği sağlamak istiyorsanız, Panda Medya kalitesinden yararlanın.

Google Ads ile Doğru Hizmetler İle Mutlu Müşteriler

12 yıllık sektör deneyimimiz ile müşterilerimize kurumsal ve profesyonel hizmetler sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyetinin en önemli anahtarı olan doğru reklam kampanyaları konusunda firmamıza ve çalışanlarımıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Doğru yönettiğimiz Google ads reklam kampanyaları ile bütçenizde tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Bunun yanında hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşmanız için gerekli bütün detayları gözden geçiriyoruz.

 

Google Ads Mobil Sonuçları

Google Ads Mobil Sonuçları

Yeni müşteriler kazanmanın püf noktası olan Google adwords hizmetleri ile ürününüzü ya da reklamınızı Google’da arayan kişiler kolaylıkla bulurlar. Sistemimiz sayesinde görüntülenme, tıklanma ya da anlık harcamalarınızı online olarak takip edebiliyorsunuz.

Google adwords reklamlarına başlamadan önce geniş kapsamlı bir analiz ve çalışma yapılır. Hangi ürün ya da hizmetlerin sunulacağı, reklamda hangi detayların ön planda olması gerektiği gibi birçok detay önceden planlanır. Bu aşamada reklamın yerel olarak sadece belirli şehirlerde ya da tüm Türkiye’de yayınlanıp yayınlanmayacağına da sizler karar veriyorsunuz.

Kısa sürede etkili ve dikkat çekici bir reklam hazırlamak için büyük bir titizlik ile çalışıyoruz. Google’da her gün yapılan sayısız aramalardan yararlanmanızı sağlayan Google ads , markanız ya da işletmeniz için farklı kampanya ve reklam oluşturmanıza fırsat verir.

Kaliteli bir web tasarım ile detaylı hedefleme özelliği ile potansiyel müşterilerinize ürün, marka ve hizmetlerinizi kısa sürede ulaştırarak, satışlarınızın artmasını sağlayabilirsiniz. Sertifikalı uzmanlarımız ile Google adwords reklam danışmanlığı ve yönetim hizmetleri sunuyoruz. Bizlere istediğiniz zaman ulaşarak, firmanız için özel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.