Kurumsal Kimlik

Bir nevi işletmelerin yüzü olarak ifade edilen kurumsal kimlik, markanızın konseptini ve vizyonunu başarılı bir şekilde ifade etmenizi sağlar. Firmanızın sahip olduğu logo tasarımına göre şekillendirilen kurumsal kimlik çalışmaları son derece önemlidir.

Panda Medya olarak 12 yıldır sektörde edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimine güveniyoruz. Bizlerle çalışarak, hizmetlerimizin ayrıcalıklarından faydalanabilir ve kalıcı olan kurumsal kimliğinizin daha çok kişiye hitap etmesini sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Nedir?

Şirketin imajını temsil eden kavrama kurumsal kimlik denir. Firmanızın iç ve dış dünyadan görünen yüzü olan kurumsal kimliğiniz başarılı bir şekilde tasarlandığı zaman etkisi ve akılda kalıcılığı da yüksek olur.

Kurumsal kimlik tasarımına özen gösteren firmalar, başarılı ekibimizin kurumsal kimlik çalışması hizmetlerinden yararlanmaktadır. Firmanızın üretmiş olduğu ürünler, ürünlerin ambalajları, ofis, şantiye ya da bina gibi içinde bulunulan çevre, firmanıza ait tabelalar ve diğer tüm ayrıntılar kurumsal kimliğinizi oluşturur.

Kurumsal Kimlik Neden Önemlidir?

Firmanızın tüm alanlardaki imajı ile ilgili olan kurumsal kimlik, en önemli reklam aracıdır. Bu nedenle gerekli çalışmalar yapılırken, hiçbir detay atlanmadan işlemler sürdürülür. İstek ve önerileriniz göz önüne alınarak çağa uygun tasarım sürecine geçilir.

Zamanlama, sunum, düzeltme aşamaları tamamlandıktan sonra onay aşamasına geçilir ve sizlerin fikri alınır. Onaylanan tasarımlarımız hitap edilecek kitleye uygun olarak sunulur. Şık bir duruşunuzun olmasını ve firmanızın kim olduğunu doğru bir şekilde anlatmak istiyorsanız, bize güvenebilirsiniz.