Sitenizi hem iç hem dış Seo Hizmeti

Arama Motoru Optimizasyonu ile İlk Sayfayı Hedefleyin

Sitenizi marka haline getirebilmenin en önemli yolu, sitenizi ziyaret eden hedef kitlenize güzel bir ev sahipliği yaparak, onların daha verimli vakit geçirmesini sağlamaktır. Bu sayede sitenizin arama motorunda daha üst sıralara çıkmasını sağlayabilir ve erişim sağlayan kullanıcı sayısının artmasına yardımcı olabilirsiniz.

Kaliteli bir site olarak markalaşma yoluna gitmek için arama motoru optimizasyonu sağlanması gerekir. Panda Medya olarak, siz değerli müşterilerimizin başarılı çalışmalara imza atmasında yardımcı oluyoruz.

Markanızı SEO Dünyasına Tanıtıyoruz

Hizmet verdiğiniz sektörde, diğer firmaların önüne geçmek için teknolojiyi yaratıcılık ve emek ile kullanmak gerekir. Markanızı yaratmak için verdiğiniz çabanın dijital alanlarda da görülebilmesini sağlamak için SEO konusunda profesyonel bir stratejiye ihtiyacınız vardır. Bu konuda tecrübeli olan ekibimiz ile web sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkması için gerekli çalışmaları yaparak, web siteniz için koymuş olduğunuz hedefinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Arama motoru optimizasyonunun bir kısaltması olan SEO için başarılı bir firma ile çalışmanız, sitenizin kısa sürede gelişmesi ve itibarını kazanması için sizlere zaman kazandırmaktadır. İzlerde mutlu müşterilerimiz arasına katılmak isterseniz, markanızın bilinirliliğini artıracağımız hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Web sitenizde bulunan hizmet ve ürünler ile ilgili bilgilerin daha fazla hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz. Sektörde uzun süredir hizmet veren ekibimiz, hedeflediğiniz ziyaretçi sayısına kısa sürede ulaşmanız için ekonomik ve kalıcı bir seçenek sunuyor.

Sitenizin temelini inşa etmeye başlayan Panda Medya, modern ve temel SEO kurallarını da göz ardı etmiyor. Öncelikle sitenizin içeriğini ve yapısını detaylı bir şekilde analiz ediyoruz. Bu analize göre teknik bir durum değerlendirmesi yapılarak, içerik üretimi ve gelişimi aşamasına geçiyoruz.

Hem özgün hem de SEO kurallarına uygun olarak hazırlanan kaliteli bir içerik çalışması, teknik iyileştirmeler ile desteklenerek isminizin daha yukarıya taşınması sağlanıyor. Teknik düzenlemeler aşamasında yalnızca arama motoru kriterleri göz önüne alınmıyor. Bununla beraber ziyaretçileri de göz ardı etmiyoruz.

Web sitenizin üst sıralamalarda yer almasının temel koşulu, web sitenizin arama motoru tarafından endekslenmesidir. Arama motoru tarafından endekslenmeyen bir web sitesi, sonuç sıralamasında da yer almaz. Bu nedenle gerekli tüm adımları takip ederek, web sitenizin kısa süre içerisinde endekslenmesini sağlıyoruz.

 En Fazla Ziyaretçi İle En Fazla Satış

İnternet pazarlama yöntemleri içerisinde en ekonomik ve en etkin olan yöntem SEO’dur. Bununla beraber kısa sürede en yüksek başarıyı getiren yöntem de budur. SEO’nun bütün kurallarını kapsamlı bir şekilde bilen uzmanlarımız, her anahtar kelimeyi hesaba katar ve ona göre uygun bir çalışmaya imza atar.

Yüksek oranda organik ziyaretçi kazanmanız, sitenizin tanıtımı ve satışlarınızın artması için çok önemlidir. Son dönemlerde internet kullanımının artması ile beraber tüm alışverişler internet üzerinden yapılmaktadır. Kullanıcılar anahtar kelimeyi arama motorunda arattığı zaman ilk sırada çıkan sayfalardan alışverişlerini yapmaktadır. Bunun bilincinde olan kurumumuz, sitenizin ilk sıralarda olması için bütün ayrıntıları göz önünde bulundurur.

Başarılı SEO çalışmaları ile sitenize kazandırılan organik ziyaretçiler, satış yüzdenizin artmasını sağlar. Çalışmalarımız sonrasında kazanacağınız müşteriler, sitenizden daha fazla ürün ve hizmet satın alır ve memnuniyet oranı yüksek olacağı için bir diğer alışverişte de sitenizi tercih eder.

Çalışmalarımızın temel unsuru, organik yöntemleri ön plana almaktır. Site içi ve site dışı SEO olarak iki grupta yapılan çalışmalar ile sitenizin yazılımı, içeriği, tüm verileri Google kriterlerine göre düzenlenir.

12 yıldır hizmetlerine kesintisiz olarak devam eden ekibimiz, memnun olmanız adına bütün istek ve taleplerinizi göz önüne alır. Kaliteden ödün vermeden yürüttüğümüz çalışmalarımızın ayrıcalıklarından yararlanmak için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Seo Hizmetine Başlamadan önce kaliteli özgün bir web tasarım‘a ihtiyaç duyarsınız.