Güngören Web Tasarım

Web Sitenizi Hazırlayarak Firma Geleceğinizi Garantiye Alalım.

Güngören web tasarım Günümüzde yaşanan son gelişmeler neticesinde sanala yatırımlar da ciddi bir artış başladı. Çok büyük firmalar kocaman aslan payından faydalanırken internet dünyasında bir yer kapmak için henüz geç değil. 24 saat boyunca açık olan bir dükkan gözü ile bakılan web site dünyası verimli olduğu kadar geniş. Bu nedenle özellikle sağlıksal nedenlerden dolayı sektörün ve iş yaşamının öngördüğü tek geçerli alan internet üzerinden yapılacak tanıtımlar, pazarlamalar olarak görülmektedir. Üstelik modası hiç geçmez ve artan taleplere cevap verilebildiği sürece bir bebek gibi ilgi gösterilip güncellendiği müddetçe kazandırmaya devam eder. Firmamız bu noktada devreye girerek uçsuz bucaksız bu pastadan payınızı almanızı sağlıyor.

Güngören web tasarım Ne Yapıyoruz?

Web tasarım Firmamız donanımlı, dikkatli ve çalışkan kadrosu müşterilerinin ürün ve hizmetlerinin internet ortamında tanıtılmasını sağlayan bir kuruluştur. Öncelikle bir alan adı alınarak işe başlanır. Bu durum bazen zorlu olabilir çünkü istenilen alan adı daha önce başkası tarafından satın alınmış ise farklı kombinasyonlardan oluşan bir isim seçmek gerekir. Bu nedenle iş yerleri açılır açılmaz web sitesi de açılarak başka kişilerin alan adınızı alması önlenebilir. Ardından temalara bakılarak sitenin müşteriler tarafından görünen kısımları için çalışmalar yapılır. Bu çalışmalar ince işçilik temeline dayanır. Telefon numarası ve mail nerede duracak, hizmet anlatımı nasıl olacak, ürün panelleri nasıl işleyecek gibi tüm bu soruların cevaplarına bu noktada karar verilir.

Nasıl Yapıyoruz?

Güngören web tasarım müşterilerimiz sitemize girdiğinde sürekli müşterilerimiz ile iletişim halinde olan arkadaşlarımız güncel teklifleri anlık olarak canlı destek kanalından iletirler. Bu aşamada sitesini yapmayı üstlendiğimiz müşterimizden site beklentisi anlamında bilgi alarak sitenin bu beklentiye göre dizayn edilmesini sağlıyoruz. Bazı firmalar bu süreçte oldukça dominant davranarak kendilerince iyi olan dizaynı tasarlayıp teslim etmektedir. Alışmış oldukları tasarımın herkes tarafından kabul gördüğünü düşünseler de yanılırlar çünkü siteyi kullanacak asıl kişinin istediği tasarım yapılmamış ise verim düşüklüğü yaşanır. Ardından görseller ve metinler ile web sitesinin daha dolu görünmesi için veri çalışmaları yapıyor ve bunları müşterinin ilgisini çekecek noktalara yerleştiriyoruz.

Neden Web Sitesi Almalısınız?

Web sitesi kurumsal olsun olmasın tüm iş yerleri tarafından sahip olunması gereken ve iş yerinin bir arka odası olarak görülmesi gereken özel bir alandır. Site için harcanacak paranın yatırım olarak görülmesi gerekir. Bu para er ya da geç size dönecektir. Yeter ki site doğru ellere emanet edilsin. İnternet ortamında gösterilen faaliyetler tüm dünyaya ulaşır. Özellikle yenilikçi yaklaşımlarla çalışan iş yerleri reel bir mağaza açmadan öncelikle alan adı denilen internet sitesinin adresini alarak işe başlar. Bu durum günümüzde eskiye oranla daha da aktif hale geldi. Web sitesi olmayan firmalara daha amatörce iş yaptıkları gözü ile bakılır ve garanti sayılabilecek satışlar kaçabilir. Ayrıca internette ulaşılabilecek milyonlarca potansiyel müşteri vardır.

Neden Bizden Destek Almalısınız?

Güngören web tasarım Biz firma olarak süreci en başından teslim noktasına kadar özenle takip ediyoruz. Özellikle müşterinin ne beklediği bizim için çok önemli. Müşterinin istediği şekilde paneller açarak, görsellerin istenilen tarzda olmasını sağlıyoruz. Ayrıca bu alanda bilgisi olmayan pek çok müşterimize danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bu süreçte nasıl ilerlemeleri gerekiyor ise yönlendirmeler yapılarak verimin daha büyük olması sağlanır. Biz müşterilerimizi istedikleri oranda işe dahil ederek çalışıyor ve sitelerin beklentisine uygun olmasını istiyoruz. Tasarım sürecini bize bırakan müşterilerimizin ise güvenini boşa çıkarmamak için en iyiyi hedefleyerek hızlıca site kurulumunu tamamlarız.

Nerelere Hizmet Veriyoruz?

Tüm illere kısıtlama olmaksızın hizmet veriyoruz. Güngören web tasarım Bizim için sınırlar yok. Telefon ve mail üzerinden gerekli olan tüm verilerin sağlanmasının ardından herhangi bir eksiklik olmadan yüz yüze iletişim kurulmuş gibi hizmet konusunda aksaklık yaşanmadan tasarım süreci tamamlanır. Zaten müşterilerimiz ile bağımız kopmadığı için geri bildirimler ile oldukça uzaktan bile yakın markajlı hizmet veriyoruz. Çünkü web site kurulumunun amacı uzak kavramını ortadan kaldırmaktır ve biz müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler sayesinde ticari yaklaşımlarına ve anlayışlarına olduğu kadar cirolarına ve gelecekteki büyümelerine ne derece katkıda bulunduğumuzun farkındayız. Bu nedenle kişi ister Güngören web tasarım hizmeti alınmak istenilsin ister farklı bir semt kusursuz bir şekilde hizmet verilerek web sitesinin teslimi yapılır.

Kimlere Hizmet Veriyoruz?

Güngören web tasarım Referanslar yazılım gibi konularda öncelik taşır. Çünkü bizim verdiğimiz hizmet gözle görülür ve diğer firmalar ile kıyas yapılabilir bir iştir. Bunun için sitemizde hangi firmalara web sitesi kurulumu yaptığımızı ekleyerek herkesin görmesini sağlıyoruz. Bu şeffaflığın yanı sıra asıl göstermek istediğimiz sitelerin ne kadar büyüdüğünü de müşterilerimizin görmesini sağlamaktır. Büyüme ivmeleri çok yüksek olan siteler başka firmalara da örnek olmaktadır. Bu açılardan bakıldığı zaman neden iyi bir web sitesine sahip olunmalı sorusunun cevabı verilmiş olur. Sektör farkı gözetmeksizin her kesime ve her firmaya hizmet vererek küçük büyük demeden tüm ticari faaliyetlere hak ettiği önemi veriyoruz.

Site Trafiği Yaparak Daha Çok Ziyaretçi Almanızı Sağlıyoruz

İnternet ortamında milyonlarca kullanıcı vardır ve bu kullanıcıların ciddi bir kısmının sizin sitenize de uğramasını sağlayarak bir yönlendirme yapıyoruz. Bu kullanıcılar sitelere arama yaparak giriş yapar. Aradığı kelimeyi siteye ekleyerek aranılan kelimenin sonucunda listelenen site sıralamasında yer almasını sağlıyoruz. Bu arada kelimeye göre binlerce site sıralanabilir. Buradaki amacımız ise öncelikli olan sitelerin içerisinde çıkmaktır. Güngören web tasarım Bunun için hangi kelimeler ile arama yapıldığını analiz eder ve metin eklemelerini buna göre yaparız. Mükemmel bir site tasarımı yapılsa bile asıl önemli ziyaretçi alımı başarılı olamaz ise ortada büyük ölçekli bir eksiklik ya da yanlışlık vardır.

SEO Çalışmaları Yapıyoruz

Yukarıda anlatılan trafik işlemi için SEO çalışması yapılarak daha fazla ziyaretçiye ulaşılması sağlanır. Site hangi alanda hizmet veriyor ise ona göre bir SEO çalışması yapılmalıdır. Ürünler var ise bu ürünler arama motorlarında nasıl aranıyor ise ona uygun kelimeler ile çalışma yapılır. Güngören web tasarım Kelime eş anlamlı bir kelime ise ve siz aynı üründen bahsettiğiniz halde arama yapılan kelimeyi değil de diğer kelimeyi metinlerde kullanıyorsanız bu çalışmanın işe yaramayacağını bilmelisiniz. Bu nedenle bu çalışmalar tarafımızca titizlikle yapılan incelemeler sonrasında özenle ve hızlıca yapılır. Biz web sitelerini hazırladığımız firmaları kendi iş yerimiz gibi görerek çalışırız. Böylece emeğimiz ve iş anlayışımız sitelere yansır.

Zaman En Büyük Önceliğimiz

Güngören web tasarım Zamanın firmamız için önemi büyüktür. Biz sürekli yarış halinde olunan sektöre web sitesi hazırlıyoruz. Bir dakikanın bile büyük öneme sahip olduğunu bilerek bu alanda sistemli ve programlı bir çalışma süreci geçirerek mümkün olan en kısa zamanda sitenin hazır hale gelmesini sağlıyoruz. Bu süreçte hızımızı kalitemizden ödün vermeyecek şekilde ayarlıyoruz. Bu aşamaların tamamının bir bütün olduğunu ayrı ayrı iyi olunsa bile müşterilerin bütüne bakarak karar verdiğini bilerek süreci en iyiyi hazırlamaya uyacak zamanlama ile yönetiyoruz. Gereksiz zaman kayıplarına asla yer vermediğimiz hazırlıklarda her detayın önceden planlanması sayesinde çok iyi işler ortaya koyuyoruz. Güngören web tasarım Böylece başarı verilen özverili çalışma saatlerinin ardından gelerek doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.