Şirketinizi Büyütmeyi Düşündünüz mi ?

Şirketinizi Büyütmeyi Düşündünüz mi ?

İşletmenizin Bir İnternet Web Sitesi Var Mı ?

Evet İse; firmanızı büyütmeye bir adım atmış bulunmaktasınız. İşletmenizin ilk adımınız bir internet web sitesi olmalıdır çünkü web sitenizde en başarılı referanslarınızı ve firma bilgilerini kolaylıkla sergileyebilirsiniz. ayrıca firmanızın sadece türkiye’den değil tüm dünya genelinden size ulaşabilecek müşterileriniz’de olabilir.

Bir internet web sitem var ancak iş alamıyorum mı diyorsunuz ?

Çözüm burada sektörünüz ve yaptığınız iş te çok önemlidir bir kaç örnek verelim söyle düşünün siz bir beyaz eşya veya kombi servisi sektöründesiniz. Müşterilerinizin adres çubuğuna firmaismi .com gibi birşey yazmaz ancak google, yandex, bing gibi arama motorlarına kombi servisi yazacaktır yada bölge ismini ekleyerek kombi servisi yazacaktır. Bu kelimeyi arattırdığında sizin siteniz sıralamada çıkmıyor ise size özel kampanyalar ile en iyi web tasarım firması en kaliteli seo hizmeti sunacaktır.

Bir Web Sitesine Seo Optimizasyonu Yapılmalı Mı ?

Eğer ki siz bir markalaşmış bir işletme iseniz veya ünlü birisi iseniz sanatçı gibi kişiler seo yaptırmasında bir gerekçesi yokur ancak siz bir teknik servis işlerini yapmakta olup ürün satışı veya hizmet sunan biri iseniz seo optimizasyonu yaptırmanızda büyük bir ölçüde fayda vardır firmanızın aylık geliri 5000 TL ise bunu 12000 TL’ye ulaştırabilirsiniz.

Sağlıklı Bir Web Tasarım Nasıl Olmalı

Sağlıklı bir internet web tasarımı kesinlikle kurallara uygun olmalıdır öncelik arama motoruna uygunlugu ve ikincisel yeni türk ticaret kanunua uygun olmalıdır panda medya sizlere HTML5 yeni kodlama dili kullanmakta olup tüm stil kodlamasınıda CSS3 Teknolojisini kullanmaktadır bu sayede sitenizin popüler olmasını sağlayabilirsiniz.

Seo Optimizasyonu Yerine Google Adwords Kullanabilirmiyim ?

Kısa süreli olarak google adwords kullanabilirsiniz ancak sürekli olarak kullandığınızda yüksek maliyetli bir sakıncası bulunmaktadır sitenizden tıklama başına maliyet almaktadır özellikle şunu belirtelim her kişi sitenize girip incellediğinde hemen müşteriniz olamaz her 10 kişiden belki 1 yada 2si dönüş yapabilmektedir bu acıdan çok sakıncalı durumdur eğer ki seo optimizasyonu yaptırıp google reklamları vermeme gerek kalmasını istiyorsanız aylık sabit fiyat ile sınırsız tıklama ile siteniz hep zirve de olabilir.