Web Tasarım Ajansları

Web Tasarım

Web Tasarım ajansları ile internet sitenizin tasarımı en önemli unsurdur. Ziyaretçilerinizin ilk girişte karşılaştığı hizmet ve ilk izlenim işinizin devamı için çok önemlidir.

Web Tasarım Nedir?

İnternet sitesi açma sitenizdeki tasarımının arama motorlarına uygun olarak özgün bir şekilde görsel, metin gibi unsurlar kullanarak yapılan tasarımların koda dökülmüş haline Web Tasarım denir. Bu işte uzman kadromuz ile Web sitesi Firması arasında güvenilir ve uygun fiyat kalitemiz ile hizmet sunmaktayız.

Hizmet Sunduğumuz alanlar

 • Web Tasarımı
 • Web Tasarım firması
 • Web Tasarım şirketleri
 • Web Tasarım ajansı
 • İstanbul Web Tasarım
 • Avukat Web Tasarım
 • Diş Hekimi Web Tasarım
 • Hastane Web Tasarım
 • Yetkili Servisler için Web Tasarım
 • Tekstil Web Tasarım

Web Tasarım İnternet Sitesi Yapımı ?

Bu işleme başlamadan önce mutlaka internet sitenizin sektörüne uygun siteniz veya web tasarım fikirlerini düşünmeniz gerekmektedir. Aynı sektörde bulunduğunuz markaları analiz ederek onların eksiklerini bulup onların da üstüne koyarak bir web tasarım yapmanız gerekmektedir. Bu işlem sayesinde eksiksiz ve şık bir tasarım elde etmiş olacaksınız. Panda Medya web tasarım ajansı olarak yaptığımız işlemler sayesinde rakip markalarımızın araştırmasını yapıyoruz ve tamamen sizin için özgün web tasarım ajansı olarak hizmet veriyoruz.

Tasarım hizmeti yaparken yeni nesil tasarımlara göz atmanız gerekmektedir. Yenilenen çağa ve arama motorlarının algoritmalarına göre web tasarım değişikliği yapmanızı öneririz.

Web Tasarım Ajansı Neden Önemli ?

Web Tasarım ajansları için bu hizmet kaliteli ve anında destek sağlayacak profesyonel firmalar bulmanız gerekmektedir. Ziyaretçileriniz genellikle hizmet almadan önce internet sitenizde ufak bir gezinti yapmaktadır. Ziyaretçilerinize sunmuş olduğunuz kullanımı kolay, naif ve şık tasarımlar ziyaretçilerinizi etkileyecektir. Web Tasarım hizmeti sayesinde hem satışlarınız artacak hem de ziyaretçileriniz tarafından olumlu karşılanarak internet sitenizde gezintilerinin devamlılığını sürdürecektir. Web tasarım artık tamamen teknoloji çağında olduğumuz için markanızın internet sitesini hazırlamanız satışlarınızın artmasına ve müşteri yelpazemizin gelişmesinde büyük rol oynayacaktır.

Profesyonel Web Tasarım ajansı Konusunda Nelere Dikkat Edilmeli ?

İnternet sitenizin tasarımını tamamen profesyonel bir şekilde yaptırmanız gerekmektedir. kurumsal web tasarım ajansı olarak uzun yıllardır edindiğimiz bilgiler sayesinde sizlere bu hizmeti en hızlı ve güveli şekilde sunmaktayız. Profesyonel bir tasarım hazırlarken şunlara dikkat etmemiz gerekmektedir;

 • Arama motorlarına uyumlu olması yani SEO kurallarına uygun kod yapısının olması.
 • Bütün internet tarayıcılarının erişebildiği bir tasarım çalışması yapılması gerekli.
 • Tamamen kullanıcıları düşünerek kullanıcı dostu bir arayüz tasarlanmalı.
 • Hız optimizasyonu, görsel optimizasyonlar gibi işlemlerin yapılması gerekmekte.
 • Tasarımı kodlamaya dökerken HTML5, CSS3 gibi güncel teknolojileri kullanmanız gerekmekte.
 • İnternet kullanıcıların çoğu erişimlerini mobil üzerinden yaptıkları için site web tasarımınızın responsive yani mobil uyumlu olması gerekmektedir.
 • Karmaşık kodlar kullanmak yerine arama motorları botlarının sitenizi anlayabilecek sade bir kod yapısı olmasını sağlayın.
 • Açık ve anlaşılır bir site tasarımı yapmaya özen gösterin.
 • Sitenizdeki içerikler kadar görsellerde tasarım ve trafik almanızda büyük rol oynar. Bunu dikkate alarak tasarımınızdaki görselleri özgün ve dikkat çekici olarak hazırlamamızda fayda var.

Web Tasarım’da İnternet Sitesi Yapımı konusunda Bizim için Önemli olan Şeyler

İnternet sitesi Yapımı konusunda Sitenizin Düzeni: Sitenizin düzenli olması ilk izlenim için size avantaj sağlayacaktır. Kullandığınız metinleri, görselleri belli bir düzen ve çizgiyi bozmadan tasarlamanız sitenizin trafiğini arttıracak ve ziyaretçi devamlılığını getirecektir.

Web Tasarımda Kullandığınız Renkler: Sitenizde kullanmış olduğunuz renkler çok önemlidir. Kullanacağınız renklerin birbirine uyumlu olması gerekmektedir. Hizmet vereceğiniz sektöre göre renk seçimi yapmanız size puan katacaktır. Veya markanızı temsil eden renkler kullanmaya özen gösterin.

Görsel Çalışmaları: Sitenizde kullanmış olduğunuz görseller arama motorları ve ziyaretçiler tarafından büyük önem teşkil eder. En kısa açıklamak gerekirse sitenizde kullanacağınız logo tasarımı markanızı temsil etmektedir. Akılda kalmayan ve kalitesiz bir logo tasarımı sizin eksi puan almanızı sağlayacaktır. Sitenizde yer verdiğiniz görsellerin rahatça anlaşılabilir olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Dar bir alanda görsel paylaşımı yapmamanız gerekmektedir. Görsel paylaşırken boy oranını iyi ayarlayarak kaliteli görselleri web tasarımınızda kullanmanız büyük önem taşır.

Tasarımda Kullandığınız Yazı Fontları: Sitenizin amacına yakışacak bir yazı tipi kullanmanız gerekmektedir. Sitenizi ziyaret edecek kişilerin yazılan yazıları rahatça okuyabilmesini sağlamanız gerekmektedir. En çok kullanılan yazı tiplerinden birkaçı şöyledir; Helvetica, Trajan, Calbri, Arial, Futura gibi yazı tiplerini kullanarak şık bir web tasarıma dönüştürebilirsiniz.

Web Sitesi Firması İçeriği: İnternet sitenizdeki içeriklerin özgün hazırlanıp web tasarıma eklenmesi sizi öne çıkaracaktır. Arama motorlarının genel kuralı her zaman özgünlüktür bunu unutmayın.

P

Panda Medya & Dijilook Web Tasarım Ajansı Size Neler Sunuyor ?

Yıllardır web tasarım sektöründe edindiğimiz bilgiler ve tecrübeler sayesinde sizlere güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Tamamen bu işte bilgili profesyonel kadromuz ile isteğinize tamamen size ve markanıza özgün site yapımı ve web sitesi tasarımı hizmeti vermekteyiz.

ÜST