Güvenilir Klima Servisi Hizmeti Almak

Klima Servisi

Hızlı ve gelişmiş iklimlendirme özellikleri barındıran, minimum düzeyde enerji tüketimi olan gelişmiş teknolojisi, modern, şık ve sade tasarımları, her türlü çevre şartına dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü performansları ve kolay temizlenebilir olma özelliğiyle  Klimalar, evden iş yerine kadar her türlü yaşam alanında konforlu kullanım sağlar.  Klimalarınızın ev ve iş yeriniz dahil her türlü kullanım alanında sürekli üst düzey performans gösterebilmesi için düzenli olarak  Klima yetkili servis tarafından bakım yapılması ve oluşabilecek arızaların önlenmesini önüne geçilmelidir.

Ekibimiz İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine yayılmış olan yaygın servis ağı sayesinde tüm isteklerinize ve oluşabilecek tüm  Klima problemleri ve arızalarıyla ilgilenmektedir.  Klima Servisi ekibimiz, ihtiyacınız olan tüm montaj, kurulum, bakım ve onarım hizmetlerini sunar.

Klima Montajı

Klima Montajı, klimaların kullanıldığı ortamın nemini alan, ortamın havasını isteğe bağlı olarak ısıtan veya soğutan ve ortamın iklimlendirilmesini sağlayan bir ürün olan klima sistemlerinin kurulum işlemine denir. Kurulum esnasında dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır.

Tercih zevkinize göre istediğiniz  Klima ürününü seçtikten sonra yetkili  Klima Servisiniz sizinle iletişime geçer ve uygun bir zaman belirlenir ve daha sonra tüm montaj işlemi belirlenen süre zarfında  Klima Servisimiz tarafından gerçekleştirilir.

Klima Montajı esnasında önemli olan hususlardan biri de Klima montajının yapılacak yapılacak alan doğru bir şekilde seçilmelidir. Özellikle yaz ve kış mevsimlerinde ortamın iklimselliğini en uygun şekilde sağlayacak bir yere monte edilmesi oldukça önemlidir.  Klima Montaj Servisimiz sizin için en uygun alanı belirler ve montaj işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştirir.

Klima Montajı Fiyatları

Yetkili Servisimiz ve müşteri hizmetlerimiz 7/24 her zaman hizmetinize hazırdır. Detaylı Klima Montaj fiyatı için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Genel olarak sabit fiyatlar şu şekildedir:

  • Klima Arıza Tespit Ücreti: Ücretsiz
  • Klima Servis Bedeli: 50TL
  • Klima Bakım: 75TL
  • Klima Montaj Bedeli: 150TL – 350TL

Bunların dışında Klima cihazları ile ilgili fiyat öğrenmek için, müşteri hizmetlerimizden Klima cihazınıza göre servis fiyat bilgisini kolayca öğrenebiliriz.

İkinci El Klima Sökme – Takma Fiyatları

İkinci el  Klimaların sökme ve takma bedeli, klimanın sökme veya takma işleminin gerçekleşeceği alana göre farklılık gösterebilir. Ortalama bir ikinci el Klima sökme – takma bedeli yaklaşık olarak 150TL – 350TL arasında değişkenlik gösterebilir. En doğru fiyat bilgisi için 7/24 aktif müşteri hizmetlerimiz üzerinden bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Detaylı Bilgiler İçin

https://www.klimaservis-klimaservisi.com/

Tel: 444 5 316