Seo Fiyatları

Seo Fiyatları

SEO Fiyatları Nelerdir ?

Fiyatlandırma konusunda değişiklikler söz konusu olabilir. Bunun sebebi ise sektörler arasında rekabettir. İş bitirme garantili hizmeti size sunarak en uygun fiyata en profesyonel hizmeti sizlere vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Örneğin teknik servis seo ayarları ile nakliye sektörü seo ayarları arasında fiyat farklılığı vardır. Bunun sebebi sektörlerdeki kelime rekabetini örnek verebiliriz.

Kısaca açıklamak gerekirse rekabetin çok olduğu sektörlerde fiyat artmakta örneğin giyim sektörü seo ayarları.

Seo Fiyatları Genellikle 1.200 TL’ den başlayıp 3.000 TL’ ye kadar çıkmaktadır. Sitenizin sektörünü ve istediğiniz hizmeti https://www.pandamedya.com.tr/hizmet-talep-formu/ adresinden bize bildirerek fiyat alabilirsiniz.

Peki Ya Seo Nedir ?

SEO kelimesi Search Engine Optimization ‘ dan oluşmaktadır. Türkçe karşılığı ise ‘ arama motoru optimizasyonu ‘ dur. Türkçe karşılığından da anlaşılacağı gibi internet siteleinin arama motorlarının genel kurallarına göre sitenin düzeninin yapılıp üst sıralara çıkamasını sağlamaktır.

Seo Çalışması Nasıl Yapılır ?

Herkesin en çok bildiği ve aktif olarak kullandığı arama motoru olan Google SEO kurallarını koyan arama motorudur. Bu arama motorunun tek amacı kaliteli içerikleri ve popüler siteleri öne çıkarmaktır. Panda Medya olarak Google’nin koyduğu kuralları göz önünde bulundurarak sizlerin SEO ayarlarını planlı bir şekilde yapıyoruz.

Seo Çeşitleri Nelerdir ?

Site İçi SEO ( On – Page SEO ) : Bütün arama motorları ( Google, Bing, Duckduckgo, Yahoo, Yandex vb ) koyduğu kullara göre sitelere belirli başlı puanlar vermekte. Bu puanlar nasıl artar diyorsanız; sitenin içerisinde ki mevcut metinlerden, resimlerden, site hızından, ve kullanıcının rahat erişebileceği bir tema ( arayüz ) dan oluşmaktadır. Sizin yerinize biz bu kuralları yerine getiriyoruz ve arama motorlarında ki puanlarınızı arttırıyoruz.

Görsel Optimizasyon : Metinlerin içinde yer alan resimler, ana resimler kısaca sitenizde mevcut bütün resimlerin özgün ve göze güzel gelen görseller olması gerekmekte. İnternet siteniz için özgün görsel, özgün yazı her zaman çok önemlidir. Özgün görseller arama motorları tarafından yüksek puan ve site ziyaretçileriniz güzel bir iz bırakacaktır.

Site Hızı Optimizasyonu : İnternet kullanıcıları yavaş siteleri sevmez. Arama motorlarıda aynı şekilde. Yavaş açılan site her zaman gözden düşer. Site yavaş olduğunda ziyaretçi sıkılır ve siteden hemen çıkar bu sebepten dolayı sitenizin puanı arama motorları tarafından düşürülür. Panda Medya olarak sitenizin son derece hızlanmasına yardımcı oluyoruz.

Arama Motoru Etiketleri

Siteniz için en önemli SEO çalışmalarından bir tanesidir. Kullanılan meta etiketleri okunaklı ve iyi algılanması lazım çünkü arama motorları botları bu işleri kontrol eder ve sitenizi indeksler. Doğru yapılan meta etiketleri sayesinde sitenizin indeks alma hızı artar.

Peki Biz Neler Yapıyoruz ?

Sitelerinizin hızlandırmasını, görsel optimizasyonunu, site içi SEO ayarlarınızı yapıyoruz ve arama motorları tarafından sevilen bir site haline getiriyoruz.

Yaptığımız Başarılı SEO Çalışmaları Ve Referansları

Teknik Servis Üzerine Yapılan Seo Çalışmalarımız :

Fujitsu klima servisi – fujitsuklimaservisleri.com

Demirdöküm Kombi Servisi – demirdokum-kombi-servisin.com

Nakliyat Sektörü Üzerine Yapılan Seo Çalışmalarımız :

evden eve nakliyat – uygarnakliyat.com

Panda Medya Olarak Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Kurumsal Web Tasarım : Arama motorlarının kurallarına göre kurumsal sitelerinizi hazırlayıp sizlere teslim ediyoruz.

Portal Web Site Tasarımı

Seo Hizmeti : Sitenizi dünyaya tanıtıyoruz. İçeriklerinizi özgün bir şekilde yazıp, sitenizin hız optimizasyonunu yapıyoruz, görsel optimizasyonunu yapıyoruz, anahtar kelime çalışmalarını yaparak siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Kurumsal Kimlik : Şirketinizin imajını yükseltiyoruz. On yılı aşkın süredir kazandığımız tecrübeler sayesinde kurumsal kimliğinizi sizlere teslim ediyoruz. Peki kurumsal kimlik neden önemli ? Firmanızın kurumsal bir firma olması en önemli doğal reklam yöntemlerinden biridir. Bizde bunu göz önünde bulundurarak hiçbir noktayı atlamadan en ince detayına kadar hazırlayıp teslim ediyoruz.

E-Ticaret Sitesi : Her gün daha fazla ilgi gören E-Ticaret siteleriniz bizimle güvende. Panda Medya olarak E-Ticaret sitelerinizin tasarımını hazırlayıp en güzel ve kaliteli şekilde sizlere teslim ediyoruz. Ve bu sayede başarılarınıza ve hedeflerinize kısa süre için ulaşıyorsunuz.

Google ADS : İnternet üzerinden müşterilerinize veya yeni kitlelere ulaşmak için en iyi yöntemler arasında yer alıyor. Kazandığımız tecrübeler ile sizlere reklam hizmetide vererek öne çıkmanızı sağlıyoruz.

Web Hosting : Sağladığımız hostlar sayesinde en iyi performansı sizlere sunuyoruz.

Seo fiyatları için https://www.pandamedya.com.tr/ sitemiz üzerinden veya telefonla arayarak daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.